Bizi Yakından Tanıyın...

Hakkımızda

AKPA İnşaat, 2002 yılında Ümraniye sınırları içerisinde kurulmuş deneyimli ve profesyonel bir inşaat firmasıdır. Firmamızın en büyük özelliği, depreme dayanıklı ve rahat edebileceğiniz binaların inşasını yapmasıdır. Hizmet verdiğimiz bütün bölgelerde de dayanıklılık esasına bağlı kalınarak bina yapımı gerçekleştirilmektedir. AKPA İnşaat, fiyat konusunda da müşterilerinin taleplerine karşılık vermektedir. Fiyatlarındaki uygunluğuyla dikkat çeken inşaat firmamız, kaliteli hizmeti elden bırakmadan inşaat yapımına devam etmektedir.

Müteahhitlik hizmetinden mühendislik hizmetlerine kadar her konuda bilgili olan AKPA İnşaat, konut projelendirmelerinizi yüksek verimlilikle yapabilecek tek inşaat firmasıdır. Tercih edilecek inşaat firmasında aradığınız yeterliliğin bulunması son derece önemlidir. Firmamız ise, 20 yıllık deneyimle sizlere bulabileceğiniz en iyi inşaat hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Hayata geçirilecek olan projelerde kullanılan materyallerin son kalitede olmasına dikkat edilmelidir. Bundan dolayı güvenilebilecek en iyi inşaat firmalarıyla çalışmanızın önemi büyüktür. AKPA İnşaat, bütün projelerinde en iyi hammaddeleri kullanılmaktadır. Bundan dolayı tamamlanan projelerimiz uzun yıllar boyunca kalitesini korumakta ve depreme yüzde yüz dayanıklı olmaktadır.

İnşaat projeleri yürüten firmalarda dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik de personel uzmanlığıdır. AKPA İnşaat, alanında eğitimli çalışanlarıyla inşaat yapım hizmetlerinde hiçbir yanlışlığa sebep olmamaktadır. Her konuda uzman olan çalışanlarımız, verimlilik esasına dayalı olarak projeleri tamamlamaktadır. AKPA İnşaat, hızlı ve titiz çalışma sergileyen bir firmadır. Yürüttüğümüz bütün yapım işleri, aceleye getirilmemekte ve siz değerli vatandaşlarımızın hayatı güvence altına alınmaktadır.

Vizyonumuz

AKPA İnşaat, Türkiye’nin en kaliteli ve en güvenilir inşaat firması olmayı en büyük amaç olarak belirlemiştir. Geleceğini buna göre şekillendiren firmamız, daha iyi hizmetlere sahip olabilmek amacıyla gereken yatırımları gerçekleştirmektedir. Böylelikle ileriki dönemlerde şu anki hizmetlerimizin üstüne koyulmuş bir şekilde sizlere hizmet sunulacak ve Türkiye’nin her bölgesinde hizmet verilecektir.

Misyonumuz

Yüzde yüz olarak depreme dayanıklı projeleriyle ön plana çıkan AKPA İnşaat, kalitelisini düşürmeyerek müşteri memnuniyetini her zaman yüksek seviyelerde tutmaktadır. Hizmet verilen bölgeler içerisinde sıkça tercih edilen firmamız, bu bölgelerin hepsinde profesyonel projelere sahiptir. AKPA İnşaat; müteahhitlik hizmetleri, mühendislik hizmetleri ve proje geliştirme hizmetleri gibi birçok alanda sizlere yardımcı olmaktadır.